Katalog dobrych stron motoryzacyjnych

Nowy serwis ogłoszeniowy

Adres: www.kris-moto.pl

Obecnie żyjemy w społeczeństwie informacyjnym i bardzo istotną sferą jest komunikacja i wymiana informacji poprzez Internet, dlatego aby ułatwić Państwu komunikację a także zaoferować na kris-moto.pl to co cenią klienci (prostotę, łatwość i bezpieczeństwo korzystania z Internetu) stworzyłem portal o tematyce motoryzacyjnej. Portal jest na etapie początkowym.

Serwis kris-moto.pl istnieje w Internecie od 2015r. Jest serwisem ogłoszeń motoryzacyjnych dla firm i osób fizycznych, chcących sprzedać lub kupić samochody, motocykle.
Serwis jest przejrzysty, bardzo prosto można dodać ogłoszenie, wyszukać interesujący model samochodu lub motoru.
Wyszukiwarka w serwisie pozwala w łatwy sposób wyszukać ogłoszenie. Na stronie głównej serwisu można zamieścić swój banner, który będzie przekierowywał odwiedzających
portal do Państwa strony (szczegóły w cenniku reklam). Serwis oferuje także zamieszczenie reklamy dla dealerów samochodowych. Obecnie serwis jest na etapie początkowym.

Kris-moto.pl to najprostszy a zarazem bezpieczny dla zamieszczających ogłoszenia serwis motoryzacyjny w Internecie. W bardzo łatwy sposób można dodawać ogłoszenia, zamieścić ofertę firmy, przeglądać interesujące ogłoszenia i w bezpieczny sposób dokonywać płatności.

E-biznes to branża obejmująca nie tylko handel internetowy, ale także możliwość internetowej wymiany informacji. Internet rozwija się bardzo szybko w świecie społeczeństwa informacyjnego, dlatego też serwis kris-moto.pl będzie także rozwijał się w kierunku nowych rozwiązań e-biznesowych.

Kontakt z administratorem serwisu kris-moto.pl kierować proszę na adres e-mail: kontakt@kris-moto.pl
Słowa kluczowe: Audi, motoryzacja, ford, auta nowe, fiat, honda, peugeot, autogiełda, vw, citroen, nissan