Katalog dobrych stron motoryzacyjnych

Instalacje gazowe - montaż LPG Katowice

Adres: www.autonyga.pl

Montaż nowoczesnych instalacji gazowych wtrysku sekwencyjnego do samochodów. Nowoczesne instalacje gazowe wcale nie muszą oznaczać problemów z eksploatacją pojazdu! Załóż LPG i jeździj dwa razy taniej niż na benzynie nie zauważając przy tym różnicy w mocy czy kulturze pracy silnika! Przyjedź do naszego warsztatu do Katowic na ul. Krasińskiego, dobierzemy instalację właściwą do Twojego samochodu i wycenimy jej montaż.
Oferujemy instalacje LPG do samochodów z popularnymi silnikami R4, większymi silnikami R6, V6, zakładamy gaz również do V8 i V12. Oprócz montażu LPG, serwisujemy również instalacje gazowe naszych klientów, oraz innych klientów, którzy założyli gaz poza naszą firmą.
Jesteśmy warsztatem ogólnej mechaniki pojazdowej więc jeśli nie jesteś pewien, czy Twój problem z samochodem jest związany z instalacją gazową przyjedź do nas zdiagnozujemy Twój samochód i określimy czy problem dotyczy silnika, elektroniki czy instalacji gazowej. Po wykonanej diagnozie przystąpimy do naprawy samochodu. Zapraszamy!
Słowa kluczowe: instalacje lpg, montaż lpg, instalacje gazowe, autogaz