Katalog dobrych stron motoryzacyjnych

HAKI HOLOWNICZE LUBLIN

Adres: www.dakro.lublin.pl

Dakro to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe założone w 1992 roku. Początkowo firma zajmowała się jedynie montażem haków holowniczych. Wraz z rozwojem firmy powiększeniu uległ również asortyment. Obecnie oprócz haków w ofercie znajdują się: bagażniki, przyczepy, opony oraz orurowania. Przedsiębiorstwo posiada także własną Stację Kontroli Pojazdów.
Haki Euro-Haki
Największy wybór haków w regionie. Oferujemy haki zarówno z odkręcaną kulą oraz z kulą wypinaną automatycznie. Na miejscu zapewniamy kompleksowe usługi począwszy na montażu, a kończąc na przeglądzie technicznym. Jesteśmy przedstawicielami producentów haków jak Westfalia, Autohak Słupsk, Imioła, Bring, Bosal, Steinhof.
Bagażniki
W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje bagażników: bazowe, na hak, na rower, na narty, boxy. Wszystkie z nich pochodzą od czołowych producentów – Thule, Mont Blanc czy Automaxi, Interpack, Taurus, Cruzer.
Przyczepy
Naszym Klientom zapewniamy szeroki wybór przyczep oraz zakres usług z nimi związanych. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą przyczep i części, ale również posiadamy wypożyczalnię oraz serwis. Dostępne mamy przyczepy bagażowe, kempingowe, do przewozu quadów oraz wiele innych.
Od 2006 roku Dakro jest Autoryzowaną Stacją Obsługi Przyczep firmy Niewiadów. Posiadamy przyczepy także innych producentów jak Rydwan, Wiola, Neptun, Thule, Boro.
Opony
Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wymianą opon. W ofercie znajdują się opony zarówno letnie, jak i zimowe od najlepszych producentów.
Słowa kluczowe: HAKI HOLOWNICZE, PRZYCZEPY SAMOCHODOWE, BAGAŻNIKI SAMOCHODOWE, SERWIS PRZYCZEP LUBLIN, OPONY LUBLIN, WESTFALIA LUBLIN, STEINHOF LUBLIN